Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (13629 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
No coz, z tego co przeczytalam wynika jedynie, ze niektorzy ludzie nie dorosli nawet do dyskusji, a co mowic o wychowaniu dziecka.
Zeby byc strozem nocnym potrzebny jest papier, nowego czlowieka zrobic i wychowac moze kazdy... Niestety.
Sabinko, wierze, ze dasz swojemu dziecku milosc. Ale co poza tym? Jasne, ze Cie nie znam i moge osadzic tylko na podstawie wypowiedzi, ktore zamiescials na forum. Henryk takze na tej podstawie wyrazil swoja opinie i jest ona taka a nie inna, bo sama sie do tego przyczynilas. Dlaczego krzyczysz, walczysz, obrazasz sie i obrazasz innych? Bardzo dziecinnie. Zabierasz zabawki i idziesz? Idz, nikt Ci nie broni. Chcesz zostac? Zostan. Ale partnerem do dyskusji jestes zadnym. Nie uzywasz argumentow tylko inwektywy, ktore trudno traktowac powaznie.

Zycze duzo, bardzo duzo wytrwalosci i madrosci w prowadzeniu przez swiat swojego synka.


Viola!!! Za to mrożona szklaneczka nie skarzonej naszej wyborowej. Brawo. Tak właśnie myślą i postepują najwspanialsze zielonogórzanki
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Viooltje!!!! juz po raz nie wiem ktory masz racje!!! Tornado takze.....cos mrozonego poprosze ...milego popoludnia wam zycze kochani.....uuuuuufffff , u Was tez taki skwar ???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MORDKA nie czytaj tych bzdur- Masz rozum, masz dusze, masz wlasnie zdanie .Także zobacz tylko sama jak wszyscy pisza pod publike - jedna sie wypowie a reszta tylko umie wtorowac..nawet czy maja racje czy nie..To sa typowi ludzie , ktorzy potrafia tylko na takich portalach sie okazac a w swoim zyciu maja napewno wielki chaos...ZAWSZE NAJLEPIEJ POUCZAC KOGOS...dasz rade jestes silna, wierze ,że uda Ci sie wychowac smerfa na wspanialego czlowieka....NAJWAZNIEJSZA MILOSC... a co bedzie dalej to czas pokaze nikt nie wie co go czeka...Buziaki wielkie i glowa do gory ...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kasiu Nieznam,

czyli Kachno.

Powiedzialas cos... i tyle. Co z tego wynika?
Zaszufladkowalas wielu ludzi i wsadzilas do jednego segregatora. Zupelnie niezrozumiale.
Moglabys rozwinac temat?

Sorry, chcialas dobrze, wyszlo... jak wyszlo.
Dla mnie belkot.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Viooltje,czyli wychodzi na to, ze wszyscy mamy problemy,zycie nasze jest pelne niejasnych sytuacji,mamy moze nawet cos z glowami ..jednym zdaniem wszyscy jestesmy tacy sami i siedzimy w jednej szufladzie...belkot mowisz??? ja nawet nie wiem jak to nazwac.....buziolki
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jurek, to ja juz mroze Wyborowa!

Loulou, tez zdrowko!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A tak w ogole: ja JESTEM szczesliwym czlowiekiem.

Dziubole!
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
kochani!!! ja za wasze zdrowko napije sie wieczorkiem...zaraz smigam do pracy i musze miec conajmniej....glowe we wlsciwym miejscu.... choc nie wiem,taki upal dzis....
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
i to jest NAJWAZNIEJSZE Viooltje !!!!
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Viooltje , gratulację, tylko zazdrościć samopoczucia,
Hmmm, Wyborowa ?
O tej porze najlepsze jest dobrze schłodzone piwo. Drink bliżej wieczora.
Miłego popołudnia życzę
Zgłoś wpis


Bliżej nas